Warto być studentem Enactus!

PKO Bank Polski – diamentowy sponsor Enactus Poland,  zgodnie z obietnicą złożoną na finale Konkursu Enactus Poland, nagradza wszystkich studentów zrzeszonych w organizacji Enactus za działalność i postawę, dając im możliwość odbycia staży i płatnych praktyk w PKO Banku Polskim.

Wszyscy aktywni studenci Enactus z drużyn biorących udział w konkursie mają możliwość odbycia miesięcznych płatnych praktyk w PKO Bank Polski. Jedyne co muszą zrobić, to wysłać swoje CV do działu HR i wybrać najlepszą dla nich lokalizację, czas i zakres praktyk.

To jeszcze nie koniec! Dla zwycięskiego Zespołu z Uniwersytetu Gdańskiego bank przygotował 15 płatnych staży w Centrali PKO Banku Polskiego oraz wybranych Spółkach Grupy Kapitałowej Banku. Oprócz realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów w największym banku w Polsce, otrzymają oni wynagrodzenie w wysokości równowartości kosztów wyjazdu na finały międzynarodowe konkursu w Pekinie!

KategorieBez kategorii