BUDIMEX partnerem Enactus

W lipcu 2014 roku BUDIMEX dołączył do grona Partnerów Enactus.

“Nasza firma jest doceniana za rozwój i podejmowanie nowych wyzwań. W dużej mierze osiągamy to dzięki kreatywności i energii młodych ludzi, których chętnie zatrudniamy. Realizujemy programy wspierające rozwój studentów i absolwentów, chcących rozwijać karierę w naszej firmie. Stwarzamy im możliwość poznania praktycznej strony zawodu w ramach Programu Praktyk Letnich, co roku w czasie wakacji proponując miejsca dla ponad 200 osób.  Nasza współpraca ze studentami to również Akademia Budimex – bezpłatna inicjatywa edukacyjna, na którą składa się cykl profesjonalnych warsztatów skierowanych do studentów kierunków budowlanych renomowanych polskich uczelni technicznych.

Zaangażowanie w program Enactus stwarza nam możliwość nawiązania cennej współpracy z wyróżniającymi się w swoich środowiskach młodymi, zaangażowanymi i utalentowanymi ludźmi, którzy w przyszłości mogliby pomóc nam w realizacji celów biznesowych i wnieść znaczący wkład w działalność naszej firmy. Wierzymy, że zaangażowanie, kreatywność i ambicja studentów mogą w sposób znaczący przyczyniać się do rozwoju społeczności lokalnych, na co także zwracamy szczególną uwagę.”

AC_JPA_3869

– Artur Czynczyk,
Członek Zarządu Budimeksu SA,
Dyrektor Pionu Zarządzania Kadrami