Misja: „Konkurs Enactus” – wykonana

3 czerwca odbył się Ogólnopolski Konkurs Drużyn Enactus. Nasza drużyna wróciła z niego z trofeum – pucharem za zajęcie trzeciego miejsca.

Podobnie jak w latach poprzednich konkurs odbył się w  warszawskim Teatrze Kamienica, którego założycielem i właścicielem jest Emilian Kamiński, popularny aktor i reżyser, który jak co roku zaszczycił gości swoją obecnością w trakcie turnieju.

Konkurs trwał cały dzień rozpoczynając się Rundą Otwarcia (Opening Round), a kończąc Rundą Finałową (Final Round).  Każdy team miał za zadnie przedstawić swoje działania i zrealizowane projekty używając do tego w pełni profesjonalnej prezentacji multimedialnych. Językiem konkursowym był oczywiście angielski.

Spośród wszystkich zespołów jury składające się prezesów i menedżerów największych firm wybrało trzy najlepsze zespoły, które miały zmierzyć się w finale.

Byliśmy wniebowzięci, gdy usłyszeliśmy werdykt. Dostaliśmy się do Rundy Finałowej!

Oznaczało to, że naszą drużynę czekało ponowne wystąpienie. Tym razem konkurowaliśmy z drużyną z Uniwersytetu Gdańskiego i drużyną z Uniwersytetu Łódzkiego. Wszystkie drużyny pokazały się w pełni profesjonalnie, dając z siebie wszystko. Najlepsi okazali się studenci z Gdańska, którzy swoim spektakularnym wystąpieniem zdobyli głosy jurorów. Drudzy byli Nasi koledzy z Uniwersytetu Łódzkiego, ale co najważniejsze My też stanęliśmy na podium!

Jesteśmy zadowoleni z Naszych osiągnięć, a ta wygrana jest dla Nas mobilizacją do realizowania i kontynuowanie projektów oraz ciągłego doskonalenia siebie. Jesteśmy pełni energii oraz chętni do działania z pozytywnym nastawieniem na nowe doświadczenia.

Na naszym funpage’u możecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.

Adrianna Piekuś