Future Leaders – będzie się działo!

Już za dwa dni, czyli 21-22 marca odbędzie 3. edycja ogólnopolskiej konferencji Enactus: Future Leaders. Po raz pierwszy studenci Enactus z całej Polski spotkają się w Łodzi. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 uczestników z czego ponad 80 spoza Łodzi.

Podczas konferencji uczestników czekają dwa dni ciekawych warsztatów i szkoleń, które będę odbywać się na terenie Politechniki Łódzkiej i będą prowadzonych przez specjalistów z firm takich jak: PwC, PKO BP, Tchibo, BSH, GoodBrand, Grupa Eurocash, Grupa Lotos oraz organizacji: PMI Poland Chapter, Fundacja Synergia, Enactus International.

Nie zabraknie też innych atrakcji. Każdy uczestnik konferencji w pakiecie otrzyma niespodziankę związaną z Łodzią od partnera Konferencji  – progressivo/studio kreatywne.

logo progresivo

Uczestników czeka też wieczorny spacer ulicą Piotrkowską przez Plac Wolności do Manufaktury i z powrotem. A po spacerze… wyborna zabawa w klubie Lordi’s.

lordis

Będzie się działo też w Hostelu Cynamon. Uczestnicy naszej konferencji będą zakwaterowani właśnie tam. Niemal 80 osób!

logo cynamon

KategorieBez kategorii